MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10123059
nr 1012 3059
Stolar
4 st. 1960-tal, färgslitage
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 januari 2016
kl 20:18:10
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr